Bize Ulaşın 0212 856 28 01
Katalog

Yazı Detay

Ana Sayfa > Blog

:

: 2521

NEDEN SİLKA KAPAK TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bu yazımızın konusu SİLKA Kapak. Bu işe bu kadar emek vemişken biraz da kendimizden ve markamızdan bahsetmenin zararı olmaz herhalde..

Daha önceki yazılarımda bahsettiğimiz gibi dolaplar gerçekten harika birer yardımcıdır. Belki de bir koltuk kadar dinlendirici, bir yemek masası kadar işlevsel olmadıklarını düşünüyorsunuz. Ama bir de evinizde hiç dolap olmadığını düşünün. Hadi eviniz demeyelim de sadece yatak odanızda ya da mutfağınızda dolap olmasa? gerçekten can sıkıcı bir durum olduğunu fark ettiyseniz dolaplarla ilgili konuşmaya devam edebiliriz.

Hepimiz temiz, titiz, düzenli ev hanımları olmak, en azından öyle olduğumuza inanmak isteriz. Yine de bazen işlerin yoğunluğundan, bazen yorgunluktan, bazen de sadece canımız istemediği için düzeni ihmal ettiğimiz zamanlar oluyor. İşte böyle zamanlarda hoş görünümlü dekoratif kapakları ve estetik görünümleriyle dolaplar imdadımıza yetişiyor. 

Darmadağınık evlerimiz mucizevi bir şekilde düzenlememize yardımcı olan dolapların hoş görünmesini sağlayan şeyler ise hepimizin malumu dolap kapakları.

2022 Dolap Kapağı Trendleri

2022 dolap kapağı modellerinde en çok tercih edilenler yine country dolap kapakları. sadeliği ve minimalizmi sevenlerin gözdesi düz dolap kapağı modelleri ve shaker tarzı dolap kapakları. 

2022 de yine her zaman olduğu gibi camlı dolap kapağı mutfak ve banyolarda, aynalı dolap kapağı ise gardırop ve portmantolarda yerini alıyor.

Bu sene en çok tercih edilen renkler beyaz ve toprak tonları olurken, özellikle krem ve açık kahve tonlarında ağaç desenli modeller öne çıkıyor.

Dolap Kapağı Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Dolap kapağı seçerken yüzeysel olarak renk ve modele dikkat ediyoruz. Fakat artık önceliklerimizin hızla değiştiği günlerdeyiz. 2019'da tüm dünyaya musallat olan salgın sayesinde önceliklerimiz, bakış açımız ve tercihlerimiz yeniden şekillendi.

Artık alış-veriş yaparken alacağımız ürünlerin sağlığa zararsız olmasını ön planda tutuyoruz. Bu noktada SİLKA Kapak olarak yine üzerimize düşeni yapıyor ve hammadde tercihlerimizde titizlikle davranıyoruz. Örneğin, tedarikçilerimizle kanser, solunum ve sinir sistemi hastalıklarına neden olan "formaldehit"in mobilya ve ahşap malzemelerde bulunma miktarını sınırlamak sahip olmaları için gereken E1 ve E0 belgelerini sorguluyoruz.

Bunun yanı sıra lake kapaklarımızda kullandığımız boyalarda insan sağlığına, diğer canlılara ve çevreye zarar verebilecek kurşun ve ağır metaller içermeyen ürünleri tercih ediyoruz. Hatta dolap kapaklarında kullandığımız boyalarda çıtayı yükseltip, çocuk oyuncaklarında kullanılan boyalarla aynı içeriğe sahip "temiz ürünleri" tercih ediyoruz.

Özetle, biz SİLKA Kapak olarak içimize sinmeyen hiç bir ürüne onay vermiyor, sağlığınızı ve memnuniyetinizi her şeyin üstünde tutuyoruz. 

Birlikte, nice 30 yılları görmek dileğiyle!

SAYFALAR

Bunları Biliyormusunuz

Lake dolap kapağı Nedir?
Lake dolap kapağı: Ham MDF üzerine önce astarlama yapılır sonra da akrilik ya da poliüretan boya ile boyanır ve Lake Kapak ortaya çıkar. Kısacası boyalı dolap kapağı diye düşünebiliriz. Uzun vadede ekonomiktir. Renginden sıkıldığınızda dilediğiniz renge boyatabilir ve evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
Devamı
Membran Dolap Kapağı ( Pet Kaplama) Nedir
Membran Dolap Kapağı: PET malzemenin Tek yüz ham MDF üzerine preslenmesi ile elde edilir. Yapılan uygulama nedeniyle 3 boyutlu gibi görünür ve bulunduğu ortama şık, dekoratif bir görünüm kazandırır. Lake Dolap Kapağıyla kıyaslandığında temizliği daha kolaydır. Bakteri barındırmaz.
Devamı
MDF Kapak Nedir?
Özetle MDF (Medium Density Fiberboard); orta yoğunluklu sunta ve ahşap liflerinin reçineyle birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan bir çeşit ahşaptır. Bir çok mobilya çeşidinde kullanılan MDF, sert ağaçtan daha yoğundur ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bu da MDF'yi lake dolap kapakları ve membran dolap kapakları için ideal bir malzeme yapar.
Devamı
Silka Kapak
Ürünlerimiz
CM 05
CM 05
CAMLI DOLAP KAPAĞI
KAFESLİ CAM SERİSİ
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CAMLI DOLAP KAPAĞI Model: CM 05 Renk: RAL 6000 Kalınlık: 18mm
CM 02
CM 02
CAMLI DOLAP KAPAĞI
KAFESLİ CAM SERİSİ
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CAMLI DOLAP KAPAĞI Model: CM02 Renk: RAL9002 Kalınlık: 18mm
SM 217
SM 217
DOLAP KAPAĞI
SM 200 SERİSİ
DOLAP KAPAĞI
COUNTRY DOLAP KAPAĞI Model: SM217 Renk: RAL 9002 Kalınlık: 18mm
LG
SM 219
SM 219
CNC DOLAP KAPAĞI
SM 200 SERİSİ
CNC DOLAP KAPAĞI
CNC DOLAP KAPAĞI Model: SM 219 Renk: LG 5050 Kalınlık: 18mm
LG
CM 12
CM 12
CAMLI DOLAP KAPAĞI
KAFESLİ CAM SERİSİ
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CAMLI DOLAP KAPAĞI Model: CM 12 Renk: LG 5050 Kalınlık: 18mm
LG
SM 233
SM 233
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI
SM 200 SERİSİ
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI Model: SM233 Renk: LG 5018 Kalınlık: 18mm
DOĞAYI SEVİYORUZ!
Sürdürülebilir bir üretim için;
Tüm üretim faaliyetlerimizi, çevre faktörlerini dikkate alınarak ve çevreye gerekli duyarlılığı göstererek gerçekleştiriyoruz.
Çalışanlar, toplum ve tüketiciler için güvenilir ve sağlıklı süreç ve sistemleri kullanılarak kapak üretiyoruz.
Silka Kapak
Doğallığı ortaya çıkaran tasarımlar!
Silka Kapak size profesyonel hizmet sunar.Üstün LG marka membran çeşitleri, mimarlık hizmetleriyle yaşam alanlarına konfor katar
Ürünlerimiz Destek Alın
CM 05
CM 05
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CM 02
CM 02
CAMLI DOLAP KAPAĞI
SM 217
SM 217
DOLAP KAPAĞI
SM 219
SM 219
CNC DOLAP KAPAĞI
CM 12
CM 12
CAMLI DOLAP KAPAĞI
SM 233
SM 233
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI
Silka Kapak olarak Türkiye nin önde gelen mobilya üreticileri için kapak üretirken, üretimimizin %40nı Avrupa ve Kuzey Afrika ya ihraç ediyoruz.5000 m2 kapalı alana sahip modern fabrikamızda lake kapak,membran kapak,balon kapak üretimi yapıyoruz.
Adnan Kahveci Mahallesi İnönü Caddesi No:89-91 Gürpınar Beylikdüzü İstanbul
‎0212 856 28 01
info@silka.com.tr
Copyrights ©