Bize Ulaşın 0212 856 28 01
Katalog

Yazı Detay

Ana Sayfa > Blog

:

: 2422

SADECE GARDIROP KAPAĞINIZI YENİLEYEREK YATAK ODANIZIN HAVASINI DEĞİŞTİRİN

 Gardırop kapağınızı yenilemek hızlı, daha az maliyetli ve yatak odanızda çarpıcı bir hava yakalamanın en kolay yoludur. Özellikler yatak odası dolapları hacim olarak büyük oldukları ve fazla yer kapladıkları için odadaki en dikkat çekici mobilyalardır. Evlenirken aldığınız dolaplarınızı tamamen değiştirmek yerine sadece kapaklarını yenileyerek istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Günümüzde artık kullan-at çok moda. Yiyecekten kıyafete, mobilyadan teknolojiye her şeyi bitmek bilmez bir hırsla tüketiyoruz. Eskiden evladiyelik diye bir kavram vardı ve bana sorarsanız çok güzeldi. Aldığınız herhangi bir ürünün evlatlarınıza kalacak kadar sağlam ve dayanıklı olması bir çok açıdan iyi. Öncelikle duygusal anlamda iyi çünkü aynı sandalyeye farklı zamanlarda dede ve torunun oturmuş olması aile olmanın, ailenin bir parçası olmanın güvenini yaşatır. Ekonomik anlamda iyi çünkü cebinizden daha az para çıkar. Üstelik aldığınız ürünü uzun süre kullanarak çevreye de daha az zarar vermiş olursunuz.

O zaman kullan at matığından uzaklaşmak için eşyalarınızı tamamen atmak yerine dönüştürmeyi deneyin! İşe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, küçülen kıyafetlerinizi bağışlayabilir, bozulan elektronik aletlerinizi tamir ettirebilir, iskeleti sağlam koltuğunuzun döşemesini yenileyebilir ya da yatak odanızın sadece dolap kapaklarını değiştirebilirsiniz.Biz SİLKA ailesi olarak, hammadde tedariğinden sevkiyata kadar her aşamada nasıl çevreye daha az zarar verebiliriz, suyu ve elektriği nasıl daha az tüketebiliriz gibi küresel sorunlara yönelik sürekli çalışmalar yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeleri sadece endüstriyel amaçlı ormanlardan tedarik etmeye, kullandığımız modern teknolojiyle daha az su ve enerji tüketmeye özen gösteriyoruz.

Çünkü artık biliyoruz ki evimizin güzel görünmesi,son model arabamızın olması ya da konsere gidebilmemiz temiz bir dünyada yaşadığımız zaman anlam kazanıyor. 

Toplumsal mesajımızı da verdikten sonra konumuza geri dönebiliriz :) 

Yatak odanızı yeniden tasarlamak ya da dönüştürmek söz konusu olduğunda dikkatinizi ilk çekecek şeyler yatak ve gardırobunuz olacaktır. Çünkü bu saydıklarım yatak odanızdaki en büyük ve en çok kullandığınız mobilyalar. Çoğu zaman dolap kapaklarının ne kadar dikkat çekici olduğuu ve aslında odak noktası olduğunu göz ardı edebiliyoruz. Bu gerçekten kötü bir hata. Çünkü dolap kapakları genellikle başrolü oynar ve odaların genel görünümü üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Hoş bir yatak odasına sahip olmak isterseniz önce bir tasarım stili belirleyin ve mutlaka birbirini tanımlayan parçalar seçin. Örneğin Halı ve perdelerin uyumlu olması ya da yatak odanızın genel atmosferine uyan yastık kılıfları bile büyük değişimler yaratabilir. Yine de tüm bu dekoratif unsurlardan önce nasıl bir dolap istediğinize karar vermenizde fayda var. geri kalan şeyleri dolabınızın ve dolap kapaklarınızın rengine, modeline göre belirlemeniz daha zahmetsiz olacaktır. 

Peki doğru gardırop kapaklarını nasıl seçeceksiniz?

Gardırop kapaklarını seçmek tamamen renk, tasarım, doku ve tema hakkında aklınızdakilere bağlıdır. Son teknoloji ürünü modern bir görünüm arıyorsanız, o zaman sürgülü modelleri ve geometrik desenlere sahip aynalı dolap kapaklarını tercih etmelisiniz.İstediğiniz klasik, sakin ve huzur veren bir görünüm ise açık renkler ve klasik çizgiler tam size göre. Daha basit ve düzenli bir şey istiyorsanız seçiminizi düz modellerimizden yana yapmalısınız.

SİLKA, çok fazla model, sınırsız renk çeşitliliğine sahip kaliteli, dayanıklı, estetik ve tamamen sizin istediğiniz ölçülerde dolap kapakları üretir. Dolap kapaklarınızı mutfak, yatak odası, portmanto, banyoda evinizin içinde ya da karavan, ofis gibi yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Neden dolap kapaklarınızı yenilemelisiniz.

Gardırobun tamamını değiştirmek oldukça zahmetli bir iştir ve çok masraflı olabilir Bu nedenle hızlı ve uygun maliyetli bir çözüm için gardırop kapaklarınızı değiştirmeniz yeterlidir. 

Dolaplarınızın sadece kapaklarını yenilemek evinizde yeni, taze ve hoş bir atmosfer yaratmanın yollarından biridir. Üstelik yenilik iyidir ve herkese iyi gelir. Tabii boy aynasında kendinize bakıp iyi göründüğünüzü düşünmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Çünkü hiçbir eşya (ne kadar güzel, kaliteli ya da güzel görünürse görünsün) sizin kendinize yapacağınız iltifat kadar sizi mutlu edemez. Günün sonunda hepsi birer eşyadır ve görevleri sizin hayatınızı kolaylaştırmaktır. Değişime kendinizden başlayın, SİLKA kapakların bir tutam sihir katacağını da uutmayın.

SİLKA, bazen sihir de katar+++


 

SAYFALAR

Bunları Biliyormusunuz

Lake dolap kapağı Nedir?
Lake dolap kapağı: Ham MDF üzerine önce astarlama yapılır sonra da akrilik ya da poliüretan boya ile boyanır ve Lake Kapak ortaya çıkar. Kısacası boyalı dolap kapağı diye düşünebiliriz. Uzun vadede ekonomiktir. Renginden sıkıldığınızda dilediğiniz renge boyatabilir ve evinizin havasını değiştirebilirsiniz.
Devamı
Membran Dolap Kapağı ( Pet Kaplama) Nedir
Membran Dolap Kapağı: PET malzemenin Tek yüz ham MDF üzerine preslenmesi ile elde edilir. Yapılan uygulama nedeniyle 3 boyutlu gibi görünür ve bulunduğu ortama şık, dekoratif bir görünüm kazandırır. Lake Dolap Kapağıyla kıyaslandığında temizliği daha kolaydır. Bakteri barındırmaz.
Devamı
MDF Kapak Nedir?
Özetle MDF (Medium Density Fiberboard); orta yoğunluklu sunta ve ahşap liflerinin reçineyle birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan bir çeşit ahşaptır. Bir çok mobilya çeşidinde kullanılan MDF, sert ağaçtan daha yoğundur ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bu da MDF'yi lake dolap kapakları ve membran dolap kapakları için ideal bir malzeme yapar.
Devamı
Silka Kapak
Ürünlerimiz
CM 05
CM 05
CAMLI DOLAP KAPAĞI
KAFESLİ CAM SERİSİ
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CAMLI DOLAP KAPAĞI Model: CM 05 Renk: RAL 6000 Kalınlık: 18mm
CM 02
CM 02
CAMLI DOLAP KAPAĞI
KAFESLİ CAM SERİSİ
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CAMLI DOLAP KAPAĞI Model: CM02 Renk: RAL9002 Kalınlık: 18mm
SM 217
SM 217
DOLAP KAPAĞI
SM 200 SERİSİ
DOLAP KAPAĞI
COUNTRY DOLAP KAPAĞI Model: SM217 Renk: RAL 9002 Kalınlık: 18mm
LG
SM 219
SM 219
CNC DOLAP KAPAĞI
SM 200 SERİSİ
CNC DOLAP KAPAĞI
CNC DOLAP KAPAĞI Model: SM 219 Renk: LG 5050 Kalınlık: 18mm
LG
CM 12
CM 12
CAMLI DOLAP KAPAĞI
KAFESLİ CAM SERİSİ
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CAMLI DOLAP KAPAĞI Model: CM 12 Renk: LG 5050 Kalınlık: 18mm
LG
SM 233
SM 233
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI
SM 200 SERİSİ
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI Model: SM233 Renk: LG 5018 Kalınlık: 18mm
DOĞAYI SEVİYORUZ!
Sürdürülebilir bir üretim için;
Tüm üretim faaliyetlerimizi, çevre faktörlerini dikkate alınarak ve çevreye gerekli duyarlılığı göstererek gerçekleştiriyoruz.
Çalışanlar, toplum ve tüketiciler için güvenilir ve sağlıklı süreç ve sistemleri kullanılarak kapak üretiyoruz.
Silka Kapak
Doğallığı ortaya çıkaran tasarımlar!
Silka Kapak size profesyonel hizmet sunar.Üstün LG marka membran çeşitleri, mimarlık hizmetleriyle yaşam alanlarına konfor katar
Ürünlerimiz Destek Alın
CM 05
CM 05
CAMLI DOLAP KAPAĞI
CM 02
CM 02
CAMLI DOLAP KAPAĞI
SM 217
SM 217
DOLAP KAPAĞI
SM 219
SM 219
CNC DOLAP KAPAĞI
CM 12
CM 12
CAMLI DOLAP KAPAĞI
SM 233
SM 233
ÖLÇÜYE GÖRE DOLAP KAPAĞI
Silka Kapak olarak Türkiye nin önde gelen mobilya üreticileri için kapak üretirken, üretimimizin %40nı Avrupa ve Kuzey Afrika ya ihraç ediyoruz.5000 m2 kapalı alana sahip modern fabrikamızda lake kapak,membran kapak,balon kapak üretimi yapıyoruz.
Adnan Kahveci Mahallesi İnönü Caddesi No:89-91 Gürpınar Beylikdüzü İstanbul
‎0212 856 28 01
info@silka.com.tr
Copyrights ©